.

.

SSK Алуминиум USB C до М. 2 NVMe SSD Tool-Free Комплет Читателот, USB 3.1/3.2 Генералот 2(10Gbps) да NVMe PCI-E M-Копче за Цврста Состојба Диск Надворешен Адаптер за Поддршка UASP Уреденост (Одго?

SSK Алуминиум USB C до М. 2 NVMe SSD Tool-Free Комплет Читателот, USB 3.1/3.2 Генералот 2(10Gbps) да NVMe PCI-E

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно на барање

【Алуминиум Легура Школка】- Усвојува алуминиум легура школка, тенок дизајн, издржлива и одлична дисипација на топлина, се преносни и лесно да се носат; Забелешка : NVMe SSD не е вклучена.Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Внимание : Тоа ги поддржува PCI-E базиран M копче SATA-базирани Б Копчето & (Б+M) Копчето М.Вклучува 2 x Термички Подлога,и двете USB Тип-C и USB 3.Ако сакате да се работи на двете Mac и Windows OS, ве молиме формат тоа да EXFAT.Не поддржува М.Answer : ___________________________ Note : . 2 PCIe уреди како што се Wi Fi и фаќање картички, m SATA SSDs, и не-М. 2 PCIe AHCI SSDs, M.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци. 2 SSD (PCIE-based).Инаку, ќе има големи завртки спречување на инсталација на куќиште. 2 PCIe AHCI SSDs, или други М 2 не-NVMe уреди. Стави топлинска подлога на SSD,оставете ги на лист на топлинска подлога. Место на SSD во и агол од 45 degress во ПХБ. 2 форма фактор SSDs. 【Сини Индикатор 】- Сини Индикатор покажува за пренос на податоци, статус, лесно и јасно;SSD датотечниот систем мора да биде поддржана на главниот оперативен систем, да бидат достапни. 2 SSD или PCIe AHCI SSD или Mac Book оригинални SSD не се поддржани!Ако треба SATA врз Основа SSD Куќиште, pls се купи уште еден модел на ТОЈ-C320 од нашата Продавница. 【Алатката-Бесплатно 】- Алатката-Бесплатно дизајн им овозможува на брз и лесен за инсталација на вашиот М. 1 GB датотека само takes1 вториот ; во Согласност со UASP, Трим кои можат ефикасно да се подобри брзината и да се продолжи животниот век на SSD.0 (Тип-А) кабли.По инсталиран, кога за прв пат да го користите новиот SSD, тоа не може да се најде, ве молиме партиција, формат и тоа прво со диск менаџмент, тогаш тоа може да се користи нормално.Plug-and-play компатибилност со Мулти OS, Windows 7/ 8/ 8.NVMe SSDs употреба исклучително високи перформанси складирање на медиумите дека ќе се кандидира топла кога е под оптоварување.Опфаќа новиот сингл-диск надворешни хард дискови на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Ви благодариме за информации!.Ако било какви прашања што ги имате, ве молиме mail нас поддршка на ssk точка cn, ние ќе ви помогне добро.2 М-копче за SSD Комплет се Погодни само за NVMe М-Копче М.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ