.

.

GRANNY ВЕЛИ Чување на Кутии со Рачки, 2-Пакет за Складирање Кутии со Капаци Убава, Облека Складирање Кантите за Спалната соба, Беж/Сино

GRANNY ВЕЛИ Чување на Кутии со Рачки, 2-Пакет за Складирање Кутии со Капаци Убава, Облека Складирање Кантите

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Чување на кутии со рачки дојде во сет од 2 со димензија на 15.8 x 10.3 x 9.9 инчи (L x W x H) секој.Изработен од полиестер ткаенини и засилен со квалитетот одбори, плакар за складирање кантите се цврсти доволно да се рангирани, без губење на нивната форма.Чување на кутии со капаци многу се издржливи и dustproof, идеални за организирање на облека, Двд-а, предиво, и повеќе.Расклопна и лесен-за-се соберат, платно за складирање бин може да биде укината станот за да зачувате простор кога не се во употреба, совршен за заштеда на простор во спалната соба, дневна соба, или плакарот соба.Плакарот организаторите и садовите за складирање се совршено да се користи како играчки за складирање организаторите, или медицина контејнери, и лесно да се задржи чиста со бришење со крпа.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ