.

.

Eaton WFD30-C7-SP-L Wi-Fi Smart Универзална Dimmer Работи со Алекса, Промена на Бојата Kit (Кафеави/Црни/Сиви) – Уверение за Луѓето Уред

Eaton WFD30-C7-SP-L Wi-Fi Smart Универзална Dimmer Работи со Алекса, Промена на Бојата Kit (Кафеави/Црни/Сиви)

DEN 1508.88

Количина на стоки
Достапно на барање

НЕМА ЦЕНТАР е ПОТРЕБНО : Инсталирајте и контрола на вашиот уреди директно преку Алекса Стан.УВЕРЕНИЕ ЗА ЛУЃЕТО : Smart home прават лесно за не-експерти.Подесување со Алекса е едноставно.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Фрустрација Слободни setup - само свртете на вашиот уред и да се воспостави е едноставен за користење на Алекса Стан; LED индикатори потврди правилна инсталација правење на вашиот подесување искуство.ГЛАСОВНА КОНТРОЛА : Компатибилен со Алекса за hands-free контрола.Тоа е толку лесно како вели "Алекса – го Вклучите светлото во дневната соба".РАСПОРЕД/РУТИНИ : Распоред на вашите светла за да ја прилагодите кога и како вие сакате за удобност и безбедност за да помогне да се направи вашиот распоред полесно : добро утро, рутини, добредојде дома од работа рутини, да создаде филм ноќ рутина и повеќе!.Боја : Промена На Бојата Kit (Кафеави/Црни/Сиви).

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ