.

.

Orthotic Инсерти за Деца - Деца Рамни Стапала Лак и Поддршка Табани (22cm Големите Деца 2.5-4)

Orthotic Инсерти за Деца - Деца Рамни Стапала Лак и Поддршка Табани (22cm Големите Деца 2.5-4)

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Orthotics Лак Поддршка : Фирма нога лак поддршка од 3.5 см висина обезбедува ефикасно целосна трансформација поддршка за спречување и ублажување на болка поврзани со заеднички нога услови.Идеален ортопедски табани за деца со рамни стапала, над pronation, висок лак, ниска лак, заеднички нога болка, лак болка, болка во петицата & plantar fasciitis.Структурирани Пета Првенство : арх табани се дизајнирани со длабоко У облик пета првенство.Тоа им помага да се стабилизираат и поддршка на нога, спречување на лизгачки и триење во текот големо влијание и на долги растојанија активности.Дише Ткаенини : горниот слој е направен од анти-пот кадифени ткаенини.Тоа помага да се задржи на нозе кул од цицање до сите пот и влага.Чувајте ги нозете свежи дури и во топло време.Квалитет Гарантиран : Ние нудиме 100% нема ризик парите назад гаранции ако не сте воодушевени со купувањето за било каква причина.Worning : Овие инсерти се дебели orthotics инсерти, тие треба чевли имаат engough резервни соба.трим табани accroding вашите деца метри должина.Големина : 22cm Големите деца 2.5-4.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ