.

.

Newmind Бања Декоративни Тоалет Седиште Капак Stciker Closestool Покрие Decal Mural Водоотпорен - 5#

Newmind Бања Декоративни Тоалет Седиште Капак Stciker Closestool Покрие Decal Mural Водоотпорен - 5

DEN 729.60

Количина на стоки
Достапно на барање

* Вода-доказ, особено одлична за бања декорација. * Светла боја и живописни креативни модели. * Лесно за чистење, само избришете со влажна крпа. * Голем и економичен начин да се обнови или да ги красат вашата соба. * Авто-adhensive и отстранлив, лесна за апликација.Боја : 5#.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ