.

.

Ringside Памук Стандард Бокс Handwraps (Црна)

Ringside Памук Стандард Бокс Handwraps (Црна)

DEN 323.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Екстра долг 2" x 170" за дополнителни рака заштита.Супер силен herringbone ткаат памук за долго се носат.Удобен Кука & Јамка затворање.На Јадицата & Јамка затворање Handwrap беше воведен од страна на Ringside во 1985 година и оттогаш стана индустриски стандард.Екстра долг 2" x 170" за дополнителни рака заштита.Супер силен herringbone ткаат памук за долго носат и удобен Кука & Јамка затворање.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ