.

.

Во центарот на градот Милениче Понудата Нема да се Повлече, Чекор во Прилагодливи Куче Подигнат со Поместена Вест, Лесно да се Стави на Мали, Средни и Големи Кучиња

Во центарот на градот Милениче Понудата Нема да се Повлече, Чекор во Прилагодливи Куче Подигнат со Поместена

DEN 984.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Ве молиме преглед на големина на табелата во сликата на лево за да се обезбеди соодветна fitment на искористување.Лесен чекор во дизајн; Лесно да се лизга ова се подигнат на и исклучување на вашиот pup во секунди.Поместена дизајн намалува tugging и влечење на вашиот кученца вратот; Дише мрежа суши брзо.Карактеристики двојно stitched ткаенина, силна велкро затворање, и тешки д-прстени за поводник прилог.Мали се вклопува 14 - 15 инчен градите; 11 - 12 инчен вратот.Чекор во и Затворање на Лепенка.Притисни на тока заедно.и Исклучување Одите со еден Клик!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ