.

.

ABF Водни Слатководни Полжав Храна Микс #2 со Калциум - Топлина Запечатени за Свежина Полжав ,Ракчиња & Crayfish Храна (2oz)- ABF2 - 24HR Брод

ABF Водни Слатководни Полжав Храна Микс 2 со Калциум - Топлина Запечатени за Свежина Полжав ,Ракчиња & Crayfish

DEN 75.60

Количина на стоки
Достапно на барање

СУПЕР СЛАТКОВОДНИ ПОЛЖАВ се МЕША #2 - Полжав,Ракчиња,Риба & Crayfish Храна.Овој оглас е за 1/4 МЕШАВИНА НА : МИНИ VEGGIE СТАПЧИЊА Со КАЛЦИУМ,СУПЕР VEGGIE СТАПЧИЊА Со КАЛЦИУМ,KRILL БИТОВИ 2.0 mm & МИНИ РАКЧИЊА & ПОЛЖАВ СТАПЧИЊА Со КАЛЦИУМ.Совршен за Вашата ПОЛЖАВИ,Plecos,Сом & Ракчиња - Риба Ги Сакам Премногу!!!. "ТОПЛИНА ЗАПЕЧАТЕНИ ЗА СВЕЖИНА" - 24 HR БРОД.Овој оглас е за 1/4 МЕШАВИНА НА : МИНИ VEGGIE СТАПЧИЊА Со КАЛЦИУМ,СУПЕР VEGGIE СТАПЧИЊА Со КАЛЦИУМ,МИНИ SPIRULINA БИТОВИ & МИНИ РАКЧИЊА & ПОЛЖАВ СТАПЧИЊА Со КАЛЦИУМ.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ