.

.

TopQuaFocus 8oz Enema Сијалица за Полнење Анален Туш Enema за Мажи & Жени со 4 Млазници Анален Туш дебелото Црево Чистење (Транспарентна)

TopQuaFocus 8oz Enema Сијалица за Полнење Анален Туш Enema за Мажи & Жени со 4 Млазници Анален Туш дебелото

DEN 206.16

Количина на стоки
Достапно на барање

♫ Врвот Јасно Enema Сијалица Дизајн - Можете да видите како многу вода, ќе се користи и исто така, 100% на одредени аналниот туш сијалица е hygienically чисти по секоја употреба. ♫ Здравје - 3pcs Заменливи Млазници направи можете да го промените тоа.Нема остри дизајн кој прави да се чувствуваат безбедно, здраво и удобно. ♫ Одличен Комплет за Чистење - 8oz лесно-стискаш силикони enema сијалица со 2.32" мазна тешко млазницата.Не-токсични BPA и слободни на phthalates. ♫ Лесно Чистење - млазницата притисни на сијалица за да нема истекување.Сијалица и млазницата може безбедно да се чистат со оцет, сапун и топла вода со користење на. ♫ 24 Часа 7 Дена Сервис ви Овозможува да ги купите овој enema крушка без страв од правење на лоши одлука. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање за квалитет проблем.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ