.

.

Оригиналниот LCD LCD + екран на Допир Панел за Galaxy Note 10.1 N8000(Бела). Нови Поправка Делови

Оригиналниот LCD LCD + екран на Допир Панел за Galaxy Note 10.1 N8000(Бела). Нови Поправка Делови

DEN 259.20

Количина на стоки
Достапно на барање

1 : 100% тестирани пред превозот и 12 месеци е Гаранција, Сите Делови се допаѓа LCD, digitizer допир на екранот или пред стакло веќе Пред насобраните. 2 : решавање на Проблеми, како што се : мртов допир, Бавно реагираат на допир, дел од екранот не реагира на допир, скршено стакло и било какви проблеми околу екранот. 3 : ве Молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Злоупотреба преглед или повратни информации ја уништува гаранцијата, ве молиме контактирајте со нас за решавање на прашањето што го добив со производот. 4 : да се Обезбеди знаете како да го инсталирате пред набавки.LCD + екран на Допир Панел за Galaxy Note 10.1 N8000(Бела).

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ