.

.

Храна Dehydrator, Замрзнување Фен,6 Нерѓосувачки Челик Коцки, за Контрола на Температурата, Дигитални Прилагодливи Тајмер, Потопло, Ванила, Месо, Овошје и Зеленчук, Фен

Храна Dehydrator, Замрзнување Фен,6 Нерѓосувачки Челик Коцки, за Контрола на Температурата, Дигитални Прилагодливи

DEN 3175.20

Количина на стоки
Достапно на барање

ДИГИТАЛЕН ТЕРМОСТАТ И TIMER - за АВТОМАТСКИ ИСКЛУЧИ КОГА ТАЈМЕРОТ НАПРАВИ, Една прилагодлива температура и тајмерот за да се осигурате дека сте да имате на вашиот вкусна дехидрирана храна направено за да се усоврши во оптимална температура и точно се мерењето; почеток на тајмерот за Одбројување ќе ви покаже кога тоа ќе биде направено, откако ќе се направи тоа ќе се автоматски исклучи.ЛАЖНА ПРИЛАГОДЛИВИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК КОЦКИ – ВКЛУЧЕНИ ОВОШЈЕ се ТРКАЛААТ КОЦКИ И ВИСИ РЕШЕТКАТА ЗА JERKY Користат коцки за редовно храна и мрежа коцки за помали храна како јатчесто овошје и билки, за овошје се тркалаат прозорци користите овошје кожа на состојба која може да се користи за капење коцки!,ќе уживате на посебен додаток на бесење на решетката да се поедностави вашата правење jerky процес може да се направи многу во една серија, со дехидратација машина, тоа доаѓа со 6 прилагодливи коцки секоја лента е 13" X 12".ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ЧИСТЕЊЕ - машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО КОЦКИ сакате да се исуши Jerky, говедско, билка, зеленчук, овошје, granola, овошје leathers, леб crumbs, и за зачувување на билки, цвеќиња, и многу повеќе, чистење е лесно сите коцки и лагер се машина за миење садови безбедно и домување може да биде лесно да се избриша надолу со влажна крпа.Во парк во САД : Бродови од нашите САД магацин и ќе ви стигне во околу 7 дена.ЗАДНИТЕ ПЛАНИНАТА ВЕНТИЛАТОР ЗА ВЕЧЕРА на ТОПЛИНАТА – СУШИ ХРАНАТА РАМНОМЕРНО На електрична дехидрација машина е опремена со странично монтиран сушење фан и протокот на воздух циркулација на технологија за да се промовираат дури и сушење, нема потреба да се ротираат на полиците што се потребни од страна на други брендови, за следење на фен процес лесно со транспарентни врата, прозорец.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ