.

.

КИЛИБАР Спортски Стока Еластична Помлад Handwrap

КИЛИБАР Спортски Стока Еластична Помлад Handwrap

DEN 273.60

Количина на стоки
Достапно на барање

SAFE : Овие облоги нудат оптимална удобност, здив-способност и заштита на вашите раце како што удар далеку во тешка вреќа или воз ефикасно и удобно во салата за вашите идни натпревари.ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН : Elasticised материјал нуди форма се вклопуваат и врвна заштита.ЗАТВОРАЊЕ : Кука и јамка затворање за безбедна и совршено се вклопуваат.ДИМЕНЗИИ : целосна 120 инчи во должина.Се продаваат во парови.БОЈА : СИНА.Совршен за вашата бокс, кик-бокс, Muay Тајландски, Бокс Аеробик или Боречки Вештини потреби, овој пар од страна обвива нуди максимална заштита од повреди.Задолжително за секој тренингот, кои се бара носење ракавици, на Килибар се Борат Опрема Рака обвива се суштински дел од секоја борба опрема за полнење.На Килибар се Борат Опрема Рака обвива треба да се мора да се има за да заврши било која се бори опрема за полнење.Кога ќе ги носи под ракавици за време на каков било контакт спорт!Пракса за следниот натпревар без грижи во светот кога ќе ги имаат овие рака обвива за под вашиот боксерски ракавици!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ