.

.

Цветни Понудата на Интернет - 9 Високи x 3.5 Широк Цилиндар Стаклена Вазна и Цвет Водич Брошура - за Свадби, Настани, Украсување, Уредби, Цвеќиња, Канцеларија или Дома Д?

Цветни Понудата на Интернет - 9 Високи x 3.5 Широк Цилиндар Стаклена Вазна и Цвет Водич Брошура - за Свадби,

DEN 330.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Стакло Цилиндар Вазна и тоа, исто така, вклучува печатени Цвет Водич Книшка со украсување совети објавени исклучиво од страна на "Флорални Понудата на Интернет".Доверлив бренд име со гордост се во сопственост од страна на Американската компанија и е заштитена со НАС Марка Сериски #87585620. Се погледне за "Флорални Снабдување Онлајн" логото на пакувањето и уникатен "Цвет Водич Книшка" за да бидат вклучени со оваа вазна за декоративни идеи. 8.75" употребливи висина на внатрешноста на вазна со 3.25" употребливи внатрешна ширина. (9" надворешни висина x 3.43" надворешна ширина).Уникатен & специјален подарок Идеја за повеќе наврати изложен лебди свеќа аранжмани и букети.Пополни ги со вашите омилени школки, mementos, потпури, боја на песок, цветни аранжмани, стаклени монистра, џамлии, терариум, растенија, лебдејќи свеќи, свила цвеќиња или варијабилна цветни ливчиња.Најчесто се користи во ароматерапијата, спа, votive свеќа градини, религиозни церемонии, луксузни свадби, пронаоѓа хотелот лобира, конвенцијата центри, и други значајни гала настани.Стабилен и здрав цилиндар вазна мерење на повеќе од 1 фунта со дебело стакло ѕидови и пондерирана база за да се обезбеди трајност.Големина : 3.5" Широк x 9" Високи.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ