.

.

Москва Мазга од не ' Рѓосувачки челик, бакар позлата Филџани-Сет од 4 Чиста цврст чаши за безбедност на храна 16 оз подарок собата е опремена со: 4 Коктел Бакар Цевчиња,

Москва Мазга од не ' Рѓосувачки челик, бакар позлата Филџани-Сет од 4 Чиста цврст чаши за безбедност на храна

DEN 1836.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Храна-одделение 18/8 од не ' рѓосувачки челик, Бакар позлатен ,Овие Москва Мазга биле подложени на сеопфатна безбедност и квалитет тест за да се осигура дека секој првенство доставени до вас е безбедна храна.Падот-отпорни, отпорни, отпорни на корозија, Ќе го стори n не мора да се грижите за купот на Црни дамки или знаци на промена на бојата.Пакетот содржи 4 Чаши, 4 Цевчиња, 4 Coasters, и 1 Мерење на стакло.Безбедна за сите пијалоци и алкални и кисели за разлика од бакар (само безбеден за пијалаци над ph6).Висока прецизност се справи со заварување прави работи беспрекорен.Висок квалитет на рачно изработени производи,Секој чекан точка на купот е дизајниран од страна thumping, па како да се постигне прекрасен и елегантен ефект.Бакар галвански да се добие lustrous заврши,Површината е 100% полиран да се направи мазна и дури, и се чувствува тешки.Лесно за чистење,Само употреба на мек сунѓер или крпа да се мијат во вода, со цел да се избегне гребење на производот, миење на рацете се препорачува.Мултифункционален,16 оз големина е многу погодна Користат во многу сценарија.Голема вредност,Тоа го прави чуваат нашите пијалаци студено, Мраз елегантен допир.Замислете да се пие разладени пива, iced чаеви, матирано коктели,вода,вотка, лимонов сок и ѓумбир пиво.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ