.

.

8 Custom рачно изработени Дамаск сечилото на нож/Фиксни сечилото на нож со обвивка/Фиксни Ножеви Сечилото/Дерењето Ножеви/Лов Ножеви/EDC Ножеви... (Brown)

8 Custom рачно изработени Дамаск сечилото на нож/Фиксни сечилото на нож со обвивка/Фиксни Ножеви Сечилото/Дерењето

DEN 959.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Фиксна сечилото на нож/Фиксни ножеви сечилото.Природно розово дрво се Справи.Целосна Танг.Многу Остри рабови & Убава ' Рбет Датотека работа.Ограничени акции на располагање.НОЖ СПЕЦИФИКАЦИИ : 8" Вкупно 4" Нож, 4" Рачка, 4.5 мм Сечилото дебелина.Боја : Кафена.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ