.

.

Enema Торба Чисти Анален Силикони Туш за Мажи Жени BPA Free (2 Четвртиот) Топла Вода во Шише - Кафе, Туш, Туш & Дома Возрасни Enema Kit (Црвено)

Enema Торба Чисти Анален Силикони Туш за Мажи Жени BPA Free (2 Четвртиот) Топла Вода во Шише - Кафе, Туш, Туш

DEN 251.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Чиста Поток Торба Систем Enema Сет, над-the-counter аптека-стандард шише за вода enema комплет.Материјали се гумени црева и торба; ABS пластика enema совети и shut-off менгеме.Тоа доаѓа со се што е потребно за лична подготовка за enema.Туш Торба може да има до 2 quarts.Црево мерки од околу 5 метри.Дебелото црево Чистење Enema Торба : 2000 ml enema торба за полнење со тек преку затка, црева, и лесно планирам апликатори за удобно во почетниот enema олеснување.Се користи Како Во Туш Enema Или Со Кафе Enema Колекции : Совршен за користење во туш, како вода enema торба, туш торба или со популарни етерично масло или enema колекции.Топла/Ладна Вода, Чантата може да се користи како облога за мускулите, болки, напнатост во мускулите или стрес.2000 ml enema торба за полнење со тек преку затка, црева, и лесно планирам апликатори е безбеден и лесен начин да се администрира дома enemas во вашата када, туш, или бања.Апликации.Идеален за полнење за вода enemas, кафе enemas, дебелото црево очисти enemas и етерично масло исполнет enemas.Без разлика што вашиот медицински или третман потреби, нашите комплет работи безбедно и ефикасно на чистење и враќање на вашиот дебелото црево, а expunging изградена отпад.Оваа enema чантата, исто така, работи како топла вода во шише за ублажување на болки во грбот, sooth грчеви, лесна главоболка, или намалување на грчеви во стомакот.Пакет Листа. 2000 ml гума топла вода во шише со затка.Проток низ затка.Гумени црева и клипови.Виси клип. 2 Обновливи Лесно Планирам Applicators.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ