.

.

Велосипед Бел, Велосипед Бел за Деца, Свежи Јасен Звук Легура Велосипед Handlebar Бел, Прилагодливи Деца Велосипед Ѕвона за Возрасни Деца, Девојки и Момчиња Велосипед, С

Велосипед Бел, Велосипед Бел за Деца, Свежи Јасен Звук Легура Велосипед Handlebar Бел, Прилагодливи Деца Велосипед

DEN 288.00

Количина на стоки
Достапно на барање

На симпатична класичен велосипед бел им овозможува на вашите деца да уживаат во нивните среќни велосипедизам време.Висок квалитет на боја исто така, може да се спречи велосипедот бел од rusting и стареењето. ✔ Врвот Одделение Квалитет - симпатична велосипед бел за деца е направена со квалитетни алуминиумски luminum и пластика, Цврсти, трајни и има анти- ' рѓа и анти-стареењето ефекти.16 инчен мала тежина : околу.Одличен велосипед додатоци за деца Спецификација : Мини Големина : прибл.Секогаш ќе остане нова по долго време користење. ✔ Лесно да се Инсталира - 1 МИНУТА за да заврши инсталацијата.Ние нудиме 12 месеци за враќање на пари и пријателски услуги на клиентите.Можете да ставете различни модели на бел според вашето дете параметри.06 lb За handlebar со 22.На симпатична велосипед бел им овозможува на вашите деца да уживаат во нивните среќни велосипед време ????Нашите Бел за Велосипед е погоден за повеќето деца велосипед, биланс на велосипед и скутер со handlebar dimeter 22.

Деталните информации

Mini Size:
approx.7 x 5.5cm / 2.75 x 2.16inch
Light weight:
approx.30g / 0.06lb
For handlebar with 22.2mm / 0.866inch diameter :
Material:
Upgraded Alloy and plastic
Please note:
Slight size and color errors is normal :
Package list:
1 x kids bell for bike (with unicorn+boys+ice cream+dinosaur pattern sticker) :

Тие исто така купуваат со овој производ