.

.

5 Фунти Krusteaz Маштеница Палачинка Се Меша Само Додадете Вода Ресторан Квалитет

5 Фунти Krusteaz Маштеница Палачинка Се Меша Само Додадете Вода Ресторан Квалитет

DEN 334.32

Количина на стоки
Достапно на барање

Еден (1) по кутија order.Net тежина 5 килограми по кутија.Само додадете вода.Нула грама транс масти.Рецепти вклучени на страна панел.Високата надморска височина инструкции.Брзо и лесно да се подготви.Ресторан квалитет. 5 Фунти Krusteaz Маштеница Палачинка Се Меша.Еден (1) кутија по ред.Само додадете вода.Нула грама транс масти.Рецепти вклучени на страна панел.Високата надморска височина инструкции.Брзо и лесно да се подготви.Ресторан квалитет.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ