.

.

PUPTECK Куче Подигнат Јака Поводник во Собата, Не се Повлече Пес Оглавник Подигнат 3 Пакети Прилагодливи за Мало Кутре Медиум Кученце Дневно Пешачење, Трчање и Обука

PUPTECK Куче Подигнат Јака Поводник во Собата, Не се Повлече Пес Оглавник Подигнат 3 Пакети Прилагодливи за

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно на барање

????Големина : Јака : 9.9-13.2 во Ширина : 0.6 во; Темперамент : Градите дебелина : 15-19.8 во; Поводник должина : 59in; Bowknot : 2*4 во.Ве молиме мерка вашето домашно милениче вратот и градите дебелина и да се обезбеди тоа се одговара пред да купите. ????Повеќе Прифатлива.Сетот вклучува bowknot јака, а се подигнат и поводник, која совршено се решава основните потреби на кожен милениче да оди надвор.Ако поголем вежба е потребен, на градите рака е повеќе погодна.Ако тоа е само една мирна прошетка, јака е доволно. ????Планетата Шема.Огромното црн простор, и некои планети од различни бои на тоа, како мистериозна и шармантен модели се прикажува на тоа, полна со индивидуалност, без разлика дали тоа е една партија или една дневна прошетка, ова појавување можат да привлечат фанови. ????Избега Доказ.Прво на сите, ќе треба да се осигура дека големината на производот одговара на големината на вашето домашно милениче.Врз основа на ова, ќе треба да се прилагоди на градите на рака или јака да поудобен големина за миленичиња кога тоа носи, така што домашно милениче нема идеја за отпор. ????Одлична Услуга.Ние сме посветени на висок квалитет на нашите производи, и ние исто така, обезбеди квалитетни услуги.Ако имате било какви проблеми при употреба, можете да се консултирате со нашиот персонал и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ние сме посветени на висок квалитет на нашите производи, и ние исто така, обезбеди квалитетни услуги.Ако имате било какви проблеми при употреба, можете да се консултирате со нашиот персонал и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ