.

.

WHZ LCD + екран на Допир Панел за Galaxy Tab Про 8.4 3G / T321(Бела) (Боја : Црна)

WHZ LCD + екран на Допир Панел за Galaxy Tab Про 8.4 3G / T321(Бела) (Боја : Црна)

DEN 304.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Замени скршен, оштетената, испукана, не функционираше пред екран - Не грижете се за тоа да потрошат многу пари за да купи нови видиме каква било помош.Инсталација на екранот бара одредени вештини и може да се разменува во специјализирани поправка продавници.Ако сте сигурни да го замени себе, прво да го разбереме замена постапка на мрежата за да се спречи оштетување на мобилен телефон за време на замена процес.LCD + екран на Допир Панел за Galaxy Tab Про 8.4 3 G / T321(Бела).Ако причината на LCD панелот е заменет, проблемот може да се реши со замена на производот.Сепак, ако причината е различна од LCD панел, проблемот може да се реши дури и ако производот е заменет.Боја : Црна.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ