.

.

Патио Рај 10 x 13' Ft 260 GSM Водоотпорен Сонцето Сенка Плови-Светло Сива Правоаголник УВ Блок Трајни Awning Крошна Отворено Градина Дворот

Патио Рај 10 x 13' Ft 260 GSM Водоотпорен Сонцето Сенка Плови-Светло Сива Правоаголник УВ Блок Трајни Awning

DEN 863.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Водоотпорен плови се направени од висока густина полиестер, кој го блокира до 95% од сончевите УВ зраци и repels до 99% од дожд вода.Водоотпорен и лесно да го инсталирате, ќе се намали на амбиенталниот воздух температура намалување на вашиот имот за ладење на трошоците и потрошувачката на енергија Изграден на висока густина полиестер со УВ-стабилизиран ткаенина за поголема трајност и заштита, 3-годишно изработка гаранција и 3-годишно УВ заштита гаранција. 【Лесно да се Инсталира 】 Најдете вашиот поддржува и тесни сенка плови да ги со јажиња од страна на Г-прстен, јажиња се вклучени во кеси сте го добиле.Инсталирање на 20-40 степени агол со максимална тензија за да се овозможи истекување. 3-годишна гаранција, лесно да се чисти со сапун и вода.Тоа е исчезнат отпорни,и отпорни на дамки.Широко се користи во текот на патио, тревник, дворот, базен, езерца, дек, kailyard, двор, двор, dooryard, парк, carport, пергола, песок, патеката или друг отворен простор да се обезбеди 80%-85% sunshade и заштита од 88% до 95% штетните УВ зраци, и направете ја вашата патио приватност безбедно, кул и прекрасен.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ