.

.

Горди Родители на Галицијански Добиток Смешни Куче Сопственик Мајка & Тато Tote Торба

Горди Родители на Галицијански Добиток Смешни Куче Сопственик Мајка & Тато Tote Торба

DEN 516.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Покаже оваа Галицијански Добиток куче љубовник облека додека пешачите нашите четири нозе пријатели.Ако сте лудо куче љубовник ова куче на подарок е за вас.Совршен Галицијански Добиток куче раси сопственик подарок од ќерка и син за вашите родители. 16" x 16" кеса со две 14" долг и 1" широк црн памук webbing рака рачки.Направен од лесен, откачи полиестер платно-како ткаенина.Сите шевовите и стресот поени се двојно-stitched за издржливост, и на засилен дното flattens да се вклопи во повеќе предмети и задржете поголеми објекти.Место чисти/суво чистење само.Големина : 16 инчи.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ