.

.

Vesuvio Наполи BOWTIE Тиркизна Аква СИНА Paisley Мажите Лак Вратоврска за Tuxedo Одговараат на

Vesuvio Наполи BOWTIE Тиркизна Аква СИНА Paisley Мажите Лак Вратоврска за Tuxedo Одговараат на

DEN 2232.00

Количина на стоки
Достапно на барање

полиестер/микрофибер.Vesuvio Наполи бренд Paisley Дизајн, Pre-Врзани Класичен Стил со клип Лак Вратоврска.Оваа bowtie има neckband што оди околу вратот со клип на крајот да се одржи во место.Голема формална класичен стил за мажи лак вратоврска со клип за одличен додаток на tuxedo или костум.Одличен за носење на свадба или на било кој друг формален повод.Најголемиот вратот големина на овој лак вратоврска е 20 инчи.100% Микрофибер ("СВИЛА-се чувствуваат") bowtie е 2 1/2 инчи, широк во рабови.БРЕНД НОВИ Класичен Стил Vesuvio Наполи Мажите ЛАК ВРАТОВРСКА За Продажба на Овој оглас е за НОВ Солидна Тиркизна Аква Сина Боја Paisley Дизајн Bow Tie.Голема формална класичен стил за мажи лак вратоврска за одличен додаток на tuxedo или костум.Одличен за носење на свадба или на било кој друг формален повод.Материјалот за bowtie е 100% Полиестер ("СВИЛА-се чувствуваат").Имаме повеќе различни Neckwear Neck Ties и Bow Ties во другите наши огласи.Проверете го нашиот друга боја Лак Врски.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ