.

.

COOFANDY Мажите Истегнување на Мускулите Tshirts Долг Ракав Поврзана Tees Секојдневен Тенок Одговара Поло Маици

COOFANDY Мажите Истегнување на Мускулите Tshirts Долг Ракав Поврзана Tees Секојдневен Тенок Одговара Поло Маици

DEN 623.28

Количина на стоки
Достапно на барање

Миење : Измијте ги трикотажа со рака или на нежна циклус во вашата машина за перење со слични бои.Мек материјал носи удобно носење искуство.Ако тоа се случи, ние препорачуваме употреба на lint смена или ткаенина хлапак да се задржи во заливот.Не присилува.РАЗНОВРСНА МУСКУЛИТЕ TEE - Совршени за секојдневно носење, работа, хоби, спорт, streetwear и да оди, итн.Ве молиме да се избегне триење колку што е можно.Нега : Триење предизвикува влакната на површината на вашиот облека за бришење заедно.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Совршен за луѓето кои имаат bodybuilder контура.Мажите мускулите одговара т кошула е Лесен, Удобен и Ултра Широк.Долг ракав поло кошула е совршен слој за overcoat во ладно време, и тоа може да биде еден weared за еден неврзан хармоничен изглед.Чување : Чувајте ги вашите knits здиплен во некоја фиока или полица.Копче затворање.Избегнувајте груби детергенти, bleach, и дамка removers.ГОЛЕМА МУСКУЛНА ОДГОВАРА ПОЛО - Мажите долг ракав водат т кошула е ултра широк .Чување : Чувајте ги вашите knits здиплен во некоја фиока или полица.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ