.

.

Ентузијаст Опрема Јаже Куче Поводник со Заклучување Carabiner за Големи и Средни Раси | Цврсти и Издржливи со Рефлексивни Плетење и Удобно Поместена Зафат (6' Нога)

Ентузијаст Опрема Јаже Куче Поводник со Заклучување Carabiner за Големи и Средни Раси | Цврсти и Издржливи со

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно на барање

ТЕШКИ – Нашите тешки & безбедна најлон планинарски јаже поводник е неверојатно силен, и доаѓа со заклучување carabiner.Доволно силна за сите големини и раси. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА!.БЕЗБЕДНО – Поводник доаѓа со Високо Рефлективна Крои што може да се види во слаба светлина или во текот на ноќта.УДОБНОСТА ПОМЕСТЕНА РАЧКА - Карактеристики мека поместена зафат за дополнителна удобност, и не дозволува јаже согорува.СОВРШЕН ГОЛЕМИНАТА & ПОВЕЌЕ БОИ - Нашите Најлон Качување Јаже Куче Поводник е 6' Долги Нозе, и доаѓа со 3" Инчен Солиден Carabiner Тока за Каиш.Совршен за Одење, Џогирање, Пешачење, или Обука.И доаѓа во различни живописни бои – Црвена, Сина, Зелена, Црна, Сива, Портокалова, Светло Зелена, Розова, Виолетова, и Кралска Сина.МОЖЕ да СЕ КОРИСТИ КАКО се ЛИЗГА ПОВОДНИК – безбедносно заклучување carabiner ви овозможува да јамка на поводник и го користат како се Лизга Поводник за брзо и безбедно куче контрола.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ