.

.

Божиќ Украси Дрво Украс - Подароци родниот Град на Државата - Среќен Божиќ Панама Сити Бич на Флорида 2021 - Подарок од Семејството Рустикални 1 Божиќ Дрво во Нашиот Но?

Божиќ Украси Дрво Украс - Подароци родниот Град на Државата - Среќен Божиќ Панама Сити Бич на Флорида 2021 -

DEN 346.80

Количина на стоки
Достапно на барање

1 еднострани дизајн, 3 инчи бел МЕДИЈАПАН Пластични декоративни Божиќ украс.Лента за бесење вклучени.Големи дома декор за божиќ и другите празници.Тие се прекрасен празник украси, додадете во вашата колекција година по година!.Им даде на овој украс на посебни еден во вашиот живот или ги чува како богатство keepsake.Ако имате било какви прашања или ви се потребни за да го прилагодите, ве молиме контактирајте со нас пред ставање на својата цел.Направена од трајни МЕДИЈАПАН со висок сјај пластични заврши така што вашите дизајни трае цел живот. 3" круг украс со мала дупка на врвот за да виси на Божиќ дрво или било која друга таква место е исто така одличен décor избор.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ