.

.

Quicksilver 8M0058681 Quickleen Моторот и Горивото Систем за Почисто - 32 Унца Шише

Quicksilver 8M0058681 Quickleen Моторот и Горивото Систем за Почисто - 32 Унца Шише

DEN 1449.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Максимизира перформансите на моторот преку елиминирање на јаглерод депозити.Ја спречува мотор тропа.Се протега искра plug живот. 32 унца шише.За употреба во сите 2 и 4‐циклус carbureted и гориво‐инјектира бензински мотори.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ