.

.

KECC Компатибилен со MacBook Pro 13 инчен Случај -2020 Ослободување A2159 A1989 A1706 A1708 Допир Бар Пластични Тешко Школка + Тастатура Капак (Лаванда Сив)

KECC Компатибилен со MacBook Pro 13 инчен Случај -2020 Ослободување A2159 A1989 A1706 A1708 Допир Бар Пластични

DEN 1488.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Стариот Mac Book Pro 13" со Retina Екран (2012 - 2015 верзија) : A1502 / A1425.Mac Book Pro 16" (2020 година / 2019 верзија) : A2141.КОМПАТИБИЛНОСТ : Овој Лаптоп Покрива е Само Компатибилни со Mac Book Pro 13 инчи (2020/2019/2018/2017/2016, со или без Допир Бар) (Број на Модел : A2159/A1989/A1706/A1708).СПЕЦИЈАЛНИ ДИЗАЈНИ : Тенок и Лесен Дизајн, Лесно да се Носите во вашата Торба, 100+ Бои/Стилови за да изберете од.Четири против пролизгување на силиконски нозе држи вашиот Mac Book цврсто на место, се создаде тенок слој на воздух помеѓу вашиот Mac Book и површина за дополнителна топлина вентилација. Стариот Mac Book Pro 13" со CD Диск (2009 - 2012 верзија) : A1278.Повеќе Стилови - Над 100 Бои, Материјали и Снопови за да изберете од, не е секогаш опција за вас и вашето семејство/пријатели.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ