.

.

Диносаурусите лак вратоврска Животните пред-врзани модели сино-праска бои унисекс форма, со Лак Вратоврска Куќа

Диносаурусите лак вратоврска Животните пред-врзани модели сино-праска бои унисекс форма, со Лак Вратоврска Куќа

DEN 544.80

Количина на стоки
Достапно на барање

100% gabardine.Направен во Европа.Прилагодливи затворање.Рака Мие.Диносаурусите лак вратоврска шема, животински и цртани филмови љубовник, се достапни во две големини.Тука е она што е на располагање : .Small (мал) - за бебиња, мали деца, новороденчињата, години, децата на предучилишна возраст, деца, деца до 6 години - 9*5 см (3.54 во*1.96 во).Medium (средна) - за деца, деца, момчиња, девојки, тинејџерите, tweens, preteens, schoolers, одделение schoolers, млади, млади, возрасни, жени, мажи и XS, S, M тело уставот - 11*6 cm (4.33 во*2.36 во).Лесно се прилагодува пред-врзани рачно изработени лак вратоврска.Smart големина - погодна за возрасни и деца.Целосно Прилагодливи за да се вклопи во вратот големини од 10 инчи до 21 инчи може да се прилагоди за да одговара на деца до возрасни.Првите впечатоци се брои, па ние ќе сакате да бидете сигурни дека ние имаме право големина за вас.Топло лето!Сонце и плажи!Што сме ние размислување за во овие денови!Ние сакаме да се забавуваат, се осветленост, смајли и позитивна, бидејќи сезоната е потребно да се направи тоа од нас.Ние сме поддршка на 100% и сакаат да понудат да ви таква шарени Риби коска лак вратоврска за возрасни и деца.Кој е направен од Hight Квалитетни материјали.Имаме спектар на бои за вас.Лак Вратоврска е погодна за жени, премногу.Така, целото семејство може да стојат во голем толпата.Лак вратоврска има следните големини.Тука е она што е на располагање : small (Мал) - за бебиња, мали деца, новороденчињата, години, децата на предучилишна возраст, деца, деца до 6 години - 9*5 см (3.54 во*1.96 во) Medium (средна) - за деца, деца, момчиња, девојки, тинејџерите, tweens, preteens, одделение schoolers, млади, млади, возрасни, жени, мажи и XS, S, M тело уставот - 11*6 cm (4.33 во*2.36 во) Големи - за мажи, L, XL, XXL тело уставот - 12*6.5 см (4.72 во*2.56 во) лак врски имаа унисекс шема и пред-врзана форма.Никој не може да каже комплимент.Светло лето е бои се украсени со симпатична риба коска сликата кој е отпечатен на лак вратоврска.Јас сум сигурен дека со еден од овие лак врски вашиот одење со деца или пријатели, партија на плажа ќе биде многу подобро.Смешни Риба Лак Врски лесно може да се укине не само вашето расположение, но, исто така, расположението на луѓето околу вас.Само цел на оваа убава Риба-коска лак вратоврска од сега и да направи вашиот изглед повеќе стилски и расположение посмешно.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ