.

.

Пушењето Цевка Отворот Замена 3 Еез Акрилик Тутун Цевка Отворот за Тутун за Пушење Цевки (Тип А)

Пушењето Цевка Отворот Замена 3 Еез Акрилик Тутун Цевка Отворот за Тутун за Пушење Цевки (Тип А)

DEN 166.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Акрилик цевка гласноговорници,трајни и преносни.Едноставен дизајн,многу корисни тутун цевка матични.Многу лесно да се замени и да ја инсталирате цевка отворот на вашиот пушењето цевка.Професионални тутун за пушење цевка гласноговорници,погоден за 3 мм цигари филтер јадро.Детали големини за секоја цевка отворот 3 мм, ве молиме изберете соодветна големина референтна слика за вашиот тутун цевка отворот замена.Објектот Описи : 1.100% Нов и висок квалитет на отворот 3 мм за тутун за пушење цевка. 2.Професионални пушењето цевка отворот производител, безбедноста и здравите квалитет. 3.Пушачите треба да се менува цевка отворот кога оригиналот не работат добро. 4.Arylic црна тутун гласноговорници,трајно и преносливо,многу лесно може да се замени и да ја инсталирате во вашиот Пушењето Цевки.Ве молиме Имајте во предвид : Детали големини информации за различни пушењето цевка mouthpices, ве молиме референца сликата за да изберете соодветна Пушењето Цевка Отворот Замена !Пакет вклучувајќи : 3 Парчиња x Акрилик Пушењето Цевка Гласноговорници Замени.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ