.

.

3x Гумена Заптивка Замена на Делови за 3 6 перки Гума Сечилото Nutri Нинџа BL770 30 BL771 30 BL773 30 BL780 30 Блендер (НЕ За сите други Нинџа серија)

3x Гумена Заптивка Замена на Делови за 3 6 перки Гума Сечилото Nutri Нинџа BL770 30 BL771 30 BL773 30 BL780

DEN 165.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Компатибилни модели Нинџа BL770-30 BL771-30 BL772-30 BL773co-30 BL780-30. Не за нинџа Авто-IQ серија.АКО не сте сигурни, ве Молиме контактирајте со нас пред да нарачате.Дијаметар : Aprox 8cm.Оваа понуда е само за 6-перка Нинџа BL770 BL771 BL773 BL780 Blender.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ