.

.

Ноќта на вештерките Страшно 3D Калуѓерката Вратата Украси, Гаден Ужасна Дух Калуѓерката Вратата Позадина Налепница за Гаража Пред Бура Врата, Hmxpls Затворен Отворено

Ноќта на вештерките Страшно 3D Калуѓерката Вратата Украси, Гаден Ужасна Дух Калуѓерката Вратата Позадина Налепница

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно на барање

✔️ ИЗГЛЕДА РЕАЛНИ 3 D страшно вратата налепница е многу гаден.На страшно дизајн лежи во калуѓерката е зелени очи и остри заби, и црна пукнатини на калуѓерката е бледо лице.Целосниот изглед е многу страшно.Одличен прилог да се плашиш ефекти и ова е дефинитивно еден од најстрашниот украси за ноќта на Вештерките. ✔️ ШИРОКО ДЕКОРИРАНИ - Калуѓерката 3 D Вратата Налепница е 80*30in, погоден за повеќето врати.Може да биде украсена на гаража врати, стакло бура врата, врата, соба вратата, бања, прозорци и многу други затворен, отворено или мазни површини.Додадете хорор за оваа година е ноќта на Вештерките!!. ✔️ STICKINESS - ноќта на Вештерките вратата налепници се направени од високо квалитетни ПВЦ материјал, со јасни и страшно модели, не-токсични, еколошки лепак, добра адхезија и заштита на вратата од корозија.Што неверојатно вратата налепница!. ✔️ ВОДООТПОРЕН - вратата налепница е водоотпорен, дури и ако се користи надвор, тоа не ќе бидат погодени од невремето.Погодни за украсување темата ноќта на Вештерките партии и за костимот партии. ✔️ ЛЕСНО СТАВЕТЕ го Инсталирате на чиста, сува и мазна површина.За да се спречи налепница од тоа да биде криво, прво насочете го горниот дел на налепница со вратата.За да се спречи воздушни меури, од врвот до дното, откине дното хартија со една рака и лизгајте надолу со другата рака.Направено.Ноќта на вештерките Страшно 3 D Калуѓерката Вратата Украси, Гаден Ужасна Дух Калуѓерката Вратата Позадина Налепница за Гаража Пред Бура Врата, Hmxpls Затворен Отворено ноќта на Вештерките Носии Партија Оркестарот - 30 x 80 Во.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ