.

.

Bolux Услуга Куче Темперамент, Лесно и Исклучување Милениче Вест Темперамент, Рефлексивни Дише и Лесно Прилагодување Милениче Halters со Најлон Рачка за Мали, Средни и Г?

Bolux Услуга Куче Темперамент, Лесно и Исклучување Милениче Вест Темперамент, Рефлексивни Дише и Лесно Прилагодување

DEN 431.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Не се Повлече т да му наштети на домашни миленици кожата.Дише и лесни даде куче на поудобно искуство.Д-Прстен : Анти-оксидација ќе не ' рѓа; Тока со анти-шок инженеринг пластика, тоа анти-стареењето и директна сончева светлина.Рефлексивни ремени за да се обезбеди вашето куче е многу видливо.Во меѓувреме, поради вест подигнат живописни флуоресцентни трим, повеќе рефлексивни од повеќето.Па, тоа ви помага да го одржувате вашето КУЧЕ ќе се чувствуваат посигурни кога сте надвор & со вашето домашно милениче.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ