.

.

Длабоко Чистење Orgone Пирамида ~ Shungite Активиран за Длабоко Чистење

Длабоко Чистење Orgone Пирамида ~ Shungite Активиран за Длабоко Чистење

DEN 864.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Спектар : Deep blue lapis gemstones на заштита, спокојство и мир.Блескава pyrite се шири нанадвор со vitalizing соларни фреквенции.Црна Shungite е неверојатно минерални која ја чисти како што штити од штетни фреквенции.Бакар (одличен проводник на orgone енергија) е intermingled со зелена/розова unakite gemstones - балансирање негативни фреквенции во сите прашања на срцето и во природата.Две мали метални пирамиди крило врвот точка.Моќен orgone матрица.Домот ~ ефикасни.Прибл. 3.5 инчен база. (поголем пирамида, на поширок опсег).Солидна orgone матрица спакувани до гребенот со orgone енергија генерирање состојки.Доаѓа со информации лист и бесплатен дар.На врвот на Длабоко Чистење Orgone Пирамида е блескава длабоко сина капа на lapis gemstones и pyrite минерали.Оваа енергија капа филтри надолу низ црна shungite во центарот на пирамидата, а потоа дополнително енергија преку слој на бакар струготини и розова/зелена unakite gemstones.Чистење на енергија се проширува во смирување на сино море мика во базата.Оваа orgone пирамида е специјално формулиран за да се очисти тешки фреквенции во атмосферата и во себе.Многу релаксирачки да се погледне.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ