.

.

Брат Вистински CZ-1002 Континуирана Должина ½ (0.5) 12mm Широк x 16.4 ft. (5 m) Долг Етикета се тркалаат Кој Цинк Нула Ink Технологија

Брат Вистински CZ-1002 Континуирана Должина ½ (0.5) 12mm Широк x 16.4 ft. (5 m) Долг Етикета се тркалаат Кој

DEN 460.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Ќе се забавуваат украсување, прилагодување, организирање и создавање на сè, од рачно изработени подароци, подарок обвива и ознаки, поздрав картички и покани, накит, фото проекти, партија услуги, деца' налепници, и семејство забава предмети за справување со голем број на организација задачи, бизнис проекти, адреса етикети, scrapbooking, дома декор, и повеќе.Се користи за организациските задачи, бизнис проекти, дома декор и повеќе.Брат Вистински CZ и CK етикета ролни се за употреба со Брат VC-500 W разноврсна, компактен етикета и фото печатачи.Вие исто така може да се справи со голем број на организација задачи, бизнис проекти, адреса етикети, scrapbooking, дома декор, и повеќе.Ќе се забавуваат украсување, прилагодување, организирање и создавање на сè, од рачно изработени подароци, подарок обвива и ознаки, поздрав картички и покани, фото проекти, партија услуги, деца' налепници, и семејна забава.РАЗНОВРСНА ПЕЧАТЕЊЕ ЗА НЕОГРАНИЧЕНА УПОТРЕБА : да се Создаде и печатење на етикети, фотографии, налепници и повеќе да се украсуваат, да го персонализирате и да ги прилагодите на подароци : од фотографија проекти и партија услуги за различни организација задачи, бизнис проекти, дома декор и повеќе.Дополнителни големина на етикетата ролни се достапни.Сите CZ хартија етикета ролни се вода, солза и дупка со отпорни и имаат леплив подлога што се придржува до повеќето површини.Достапни во различни ширини вклучувајќи 3/8 инчи, ½ инчен, ¾ инч, 1 инч и ~2 инчи.Дизајн и печатење на целосна боја етикети, фотографии, налепници и повеќе.Брат Вистински CZ-1002 континуирана должина ½ " (0. (5 m) долг етикета се тркалаат ви овозможува да се создаде етикети, фотографии, налепници и повеќе до 17 инчи долго. (5 m) долг етикета се тркалаат ви овозможува да се создаде етикети, фотографии, налепници и повеќе.КОМПАТИБИЛЕН СО БРАТ ЕТИКЕТА И ФОТО ПЕЧАТАЧ : Брат Вистински CZ и CK етикета ролни се компатибилни со Брат VC - 500 W разноврсна, компактен етикета и фото печатачи.Испорачува висок квалитет на печатење фотографии користејќи ЦИНК Нула Ink технологија – нема мастило се бара – кога било!.Брат Вистински CZ-1002 континуирана должина ½ "(0. 5") 12m широк x 16. (5м) долго.Заштита на вашата инвестиција со користење само на Брат Вистински резерви.Се украсуваат, да го персонализирате и да ги прилагодите на подароци, фото проекти и партија услуги. 5") 12mm широк x 16.CZ-1002 етикета ролна хартија е вода, солза и дупка со отпорни и има лепило подлога што се придржува до повеќето површини – совршени за создавање налепници.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ