.

.

Адвокатско FERUCCI Преголеми Лак Вратоврска - Tuxedo Црн Сомот Bowtie, Адвокатско голем лак вратоврска

Адвокатско FERUCCI Преголеми Лак Вратоврска - Tuxedo Црн Сомот Bowtie, Адвокатско голем лак вратоврска

DEN 2035.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Сомот.Мода напред и прогресивна стил, идеална за свадби, proms, случајни настани.Секој лак вратоврска е создадена со мазни сомот заврши и целосно fluffed со способност да обликува се врзуваат за да ги собере нив.На лак вратоврска мерки за 4 инчи висок и 5 инчи, широк кога целосно fluffed.Рачно изработени во U. S. дадат изјава со овој FERUCCI Пред врзани сомот класичен прилагодливи лак вратоврска со кука и око затворање.Кадифен сомот материјал.До 4 инчи висок целосно fluffed.Може да се прилагоди за да се добие целосно fluffed изгледа, станот врвот и droopy изгледа итн Свила мешавина на рака.Кука и око затворање.Една големина одговара на сите.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ