.

.

Фишер-Цена Малку Луѓе – Дизни Замрзнати Млади Ана и Елса & Пријатели, Поставени на 4 Карактер Бројки за Години и Предучилишните Деца

Фишер-Цена Малку Луѓе – Дизни Замрзнати Млади Ана и Елса & Пријатели, Поставени на 4 Карактер Бројки за Години

DEN 196.32

Количина на стоки
Достапно на барање

Малку Луѓе слика во собата во кој 4 млади верзии на ликови од Дизни Замрзнати филмови.Фигури со големина на само право за мали раце да се сфати и да се движат.Сет вклучува 4 карактер бројки : Ана, Елса, Kristoff и Свен.Соберат дополнителни Дизни Замрзнати играчки по Малку Луѓе за повеќе "магичен" игра. (Секој се продава одделно и се предмет на достапност.).За години и предучилишните деца на возраст од 1 ½ 5 години.Младите Дизни Замрзнати фанови може да се создаде свој "магичен" авантурите со ова Малку Луѓе слика поставена од Фишер-Цена!Комплет вклучува 4 фигури стилизирана да изгледа како помлади верзии на ликови од Дизни Замрзнати филмови вклучувајќи Ана, Елса, Kristoff и Свен.Фигурите се со големина на само право за мали раце да се сфати, помага да се зајакне фината моторика вештини и да се поттикне имагинативна игра.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ