.

.

Windspeed 1 Пар Љубов Птица Сол и црн Пипер Shakers Рициново Подарок кутија

Windspeed 1 Пар Љубов Птица Сол и црн Пипер Shakers Рициново Подарок кутија

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Лесно да се чисти и здрави да co Pair на бели Порцелански Љубов Птици совршен за врвот на свадба или годишнина торта, или да додадете на приемот décorntain различен вид на вкус, како што сол и црн пипер.Лесно да се чисти и здрави да содржи различни видови на вкус, како што сол и црн пипер.Направени од керамички;Мерки 5.5 x x 4.5 3.5 cm.Голем акцент да навивам во било место во вашиот дом.Пакет се Вклучени : 1 Пар на Керамички Пипер Тенџере Леќата Сад (со подарок кутија).

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ