.

.

Амазон Essentials Жените Преголеми Кадифен Копче-Пред Грб

Амазон Essentials Жените Преголеми Кадифен Копче-Пред Грб

DEN 1347.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 56% Акрил, 39% Полиестер, 5% Волна.Увезени.Копче затворање.Суво Чистење Само.Пространа, великодушни се вклопуваат преку телото.Вода-отпорни, отпорни ткаенини со пополнување на топлина.Три-копче пред затворање.Еден бренд.Најважен е фокусирана на создавање на прифатлива, високо-квалитетна, и долго-траен секојдневната облека може да се потпре на.Нашата линија на женска облека вклучува кашмир џемпери, руно и надолу јакни, и повеќе, вклучувајќи ги и плус големина опции.Нашата конзистентна големината зема guesswork надвор од шопинг, и секое парче се стави на тест за одржување на највисоките стандарди за квалитет и удобност.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ