.

.

SmartSweets, Проект 7 Низок Шеќер Бонбони Различни Кутија - Ниско ниво на Калории, Висока Влакна, Ниски Хидрати Gummies и Близалки

SmartSweets, Проект 7 Низок Шеќер Бонбони Различни Кутија - Ниско ниво на Калории, Висока Влакна, Ниски Хидрати

DEN 1432.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Се зборува за слатка!Овој хард кенди е совршен оброк за деца и возрасни на низок шеќер, ниски хидрати, или кето исхрана.8 оз(1) Проект 7 Смолист Кисело Јаболко Прстени 1.Лесен и одличен начин за да испробате сите вкусни различни Smart Sweets и Проектот 7 вкусови или може да се направи совршен подарок за секој од низок шеќер или ниски хидрати исхрана.ПРОЕКТ 7 НИЗОК ШЕЌЕР СМОЛИСТ МЕЧКИ : Нема вина тука!Се чувствувам добро во врска со бонбони ќе јадете само со 3g шеќер по торба и без шеќер алкохоли, инулин или IMOs.Одлично за родендени, пофалби, соработници, денот на вљубените, датум ноќи или лекување на себе си.Само 100-120 калории по торба!Ниски Хидрати, Низок Шеќер и Кето-Пријателски.Секоја состојка е глутен слободни, не-ГМО, секогаш вистински, и никогаш не се вештачки. #Kick Sugar бонбони директно до вашиот праг!Сакаме бонбони премногу!Но, ние не ги сакам сите шеќер.МИСИЈА ИСХРАНА КУТИЈА СОДРЖИ : Smart Слатки Различни (1) Црвена Пресврти (1) Sourmelon Каснувања, (1) Праска Прстени, (1) Овошен Мечки, (1) Слатка Риба (1) Кисело Експлозијата Пријатели, Проект 7 Различни (1) Смолист Мечки, (1) Кисело Овошје Смолист Мечки, (1) Кисело Смолист Црви, (1) Кисело Јаболко Прстени(1) Golly Lolli е.8 оз (1) Smart Sweets Слатка Риба 1.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ