.

.

Flyrose Жени Секси Види Преку Мрежа Плажа Bikni Костим за капење, без Ракави прикривање на Кристал Сечење на Врвот Кошули

Flyrose Жени Секси Види Преку Мрежа Плажа Bikni Костим за капење, без Ракави прикривање на Кристал Сечење на

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал : Полиестер Должина : 15.8". **Врвот & Здолниште се продава одделно**, Пакет Вклучува : 1x кристал сечење на врвот(не вклучуваат здолниште и долна облека).Секси и Привлечни : Со сјајна rhinestones и да се види преку мрежа дизајн, лесно да се направи да изгледа толку секси и привлечни кога ќе го носат и да останат со вашиот љубовник.Повод : Тоа се вклопува многу различни прилики, може да се носат кога сте во ноќен клуб партија, танц партија, костим партија, или на песочна плажа.Објектот е пакет на 1pc кристал сечење на врвот кошули.Направени на мрежа и кристал, дише и кожата friendly Chic и да се види преку кристал fishnet те прави sexier и повеќе шармантен.Ве молиме Забелешка : ве Молиме проверете ја големината на табелата пред цел и љубезно им овозможи на 1-3cm разликата се должи на рачно мерење.Рака мие ладно, не кајгана, се исуши.Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ