.

.

9 Парчиња Не се Лизга Зафат Пинцети Широк Коса Совет Зафат Пинцети Прецизност Совет Коса Клип Пинцети Ingrown Коса Пинцети Нерѓосувачки Челик Пинцети за Веѓите, Лицето

9 Парчиња Не се Лизга Зафат Пинцети Широк Коса Совет Зафат Пинцети Прецизност Совет Коса Клип Пинцети Ingrown

DEN 83.76

Количина на стоки
Достапно на барање

3 Бои во еден сет : дојде со 9 парчиња зафат чудни совет пинцети во 3 бои, доволни количини и различни бои за да се исполнат вашите дневни потреби, тие исто така можат да бидат дадени како подароци на вашите пријатели и семејството.Удобно да се одржи : широк тело дизајн и cushioned вметнете обезбеди удобно, сигурна потпора за корисници, ако борба со тенок, мало пинцети дека флип и тек кога ќе се обидете да пинцети, ќе го цениме здрав, стабилен, не се лизга чувство на овие помош на пинцета.Нерѓосувачки челик материјал : пинцети се направена од нерѓосувачки челик за да се спречи рѓа, рака-поднесе совети брзо да ги отстрани несаканите влакна на лицето и телото; совети може да се сфати и да се отстрани, дури и кратко или парична казна коса без лизгање, сечење или кршење, на површина е така, обоен, да се заштити помош на пинцета.Чудни совети дизајн : пинцети со зафат е погодна за веѓа чешлање со парична казна чудни совети кои се погодни за отстранување на splinters и ingrown косата од области кои треба да бидат отстранети delicately.Широк апликации : контрола пинцети се намали иритација и црвенило од чисто влечење и удирање без tugging на нежна кожа, го изврши и за отстранување на splinters, blackheads, eyelash екстензии, и веѓа shaping.Квалитет на материјалот : пинцети се направена од нерѓосувачки челик за да се спречи рѓа, рака-поднесе совети брзо да ги отстрани несаканите влакна на лицето и телото; совети може да се сфати и да се отстрани, дури и кратко или парична казна коса без лизгање, сечење или кршење, на површина е така, обоен, да се заштити помош на пинцета.Фино коса отстранување : Нашиот стисок пинцети се намали иритација и црвенило од чисто влечење и удирање без tugging на нежна кожа, го изврши и за отстранување на splinters, blackheads, eyelash екстензии, и веѓа shaping.Карактеристики : Материјал : не ' рѓосувачки челик Боја : како на слики прикажани Количина : 9 парчиња Пакетот вклучува : 9 x Чудни совет пинцети Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Мали и укажа ставки вклучени, ве молиме да ги задржи подалеку од дофат на деца.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ