.

.

X-ЗАШТИТНИК Чувствува Мебел Влошки - 48 Премиум Чувствува Влошки Кат Заштитник - Чаир Felts Влошки за Мебел Нозе Дрво Подови - Најдобар Мебел Влошки за Тврдо дрво Подови

X-ЗАШТИТНИК Чувствува Мебел Влошки - 48 Премиум Чувствува Влошки Кат Заштитник - Чаир Felts Влошки за Мебел

DEN 374.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Тврдо и ламинатни подови бараат заштита од оштетување од постојано се движат мебел нозе и под притисок од тешки мебел.X-ЗАШТИТНИК е главен во дизајнирање, креирање и дистрибуција на површината за заштита на производи.Сите наши felts се направени од високо-квалитет еко материјали или комбинација од природни влакна.Тоа е многу лесно да се држиме нашиот тврдо кат заштитници на било на твоите дома мебел и предмети.Нашите стол нога кат заштитници имаат здрав лепило кое цврсто го држи влошки на мебел нозе за долг период на време. ✌ X-ЗАШТИТНИК ПОГОДНА ЗА СЕКОЈ МЕБЕЛ ДОМА – нашите felts дрво кат заштитници за мебел се совршени за било стол нозе и мебел нозе.Ние ја користиме најновата технологија и развој во комбинација со голема посветеност за да се обезбеди високо-квалитетни производи за сите мебел во Вашиот Прекрасен Дом.✌ СТОЛ ПОТЕЗИ И ГРЕБНАТИНИ ВАШИОТ ПОДОТ?ДА ЗАБОРАВИТЕ ЗА ГРЕБЕЊЕ!Мебел чувствува влошки X-ЗАШТИТНИК – НАЈДОБАР КАТ ЗАШТИТНИЦИ за мебел нозе, дрвени, ламинатни, или tiled подови!.НИЕ ГАРАНТИРАМЕ ЗА ЦЕЛОСНО ЗАДОВОЛСТВО СО НАШАТА ПРЕМИУМ ЧУВСТВУВА МЕБЕЛ ВЛОШКИ!Ако не Ви се допаѓа тврдо кат заштитници - НИЕ ЌЕ ТИ – САМО КАЖИ.ДРЖИ ГО ТОА ЛЕСНО ДО ВАШИОТ ДОМ МЕБЕЛ!.X-ЗАШТИТНИК создава широк спектар на производи кои обезбедуваат совршена заштита за сите мебел и предмети во Вашиот Прекрасен Дом.ПОГОДЕН ЗА СИТЕ – нашите дрво кат заштитници се совршени за било кој тип на стол нозе, мебел нозе, и други мебел дома.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА за ДА ОДГОВАРА НАЈМНОГУ НА ВАШИОТ МЕБЕЛ – за целосна заштита на мебел и површини во вашиот дом, направивме голем сет на 48pcs на 1" се чувствува влошки.Да заборавите за гребнатини, scuffs, и досадни на бучава кога ќе се преселат столици и recliners со нашите чувствува мебел лизгачи. ✌ СОВРШЕН ПАКЕТ – круг 48 компјутери се чувствува мебел влошки X-ЗАШТИТНИК имаат Премиум Квалитет - 1" чаир нога заштитници имаат НАЈДОБРИ ГОЛЕМИНА за да одговара најмногу на вашиот мебел дома за да се спречи гребнатини.ВИСОК КВАЛИТЕТ – нашите чувствува стол влошки се направени од ЈАК ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ ЧУВСТВУВА и им даде на Вашиот кат, мебел и други површини се грижат солидна заштита.X-ЗАШТИТНИК Е : .ЗДРАВ ЛЕПИЛО - нашите стол нога кат заштитници имаат ЗДРАВ ЛЕПИЛО кое ги држи на мебел нозе МНОГУ ПОВЕЌЕ од евтините влошки. ✌ X-ЗАШТИТНИК Е РЕГИСТРИРАНА ТРГОВСКА МАРКА – ИЗБЕГНУВАЈТЕ КОПИИ. ✌ X-ЗАШТИТНИК чувствува влошки за мебел се направени на ПРЕМИЈА се ЧУВСТВУВА 1/5 инчен И ЗДРАВ ЛЕПИЛО!Ова гарантира мебел заштитници ЌЕ се ОДРЖИ НА МЕБЕЛ НОЗЕ ЗА ДОЛГО ВРЕМЕ!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ