.

.

Амазон Кујна, Путер од кикиритки & Чоколадо Разладени Бар, Вегетаријанска храна & Глутен Бесплатна Ужинка со Пробиотици, 2 мл Еден Бар

Амазон Кујна, Путер од кикиритки & Чоколадо Разладени Бар, Вегетаријанска храна & Глутен Бесплатна Ужинка со

DEN 155.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Ужинка можете да се чувствувате добро во врска, направени со крем путер од кикиритки, unsweetened чоколадо чипови, ореви и семки за задоволување на криза. 1 милијарда CFU живеат пробиотици, Растителна основа, Глутен-бесплатно, Без додаден шеќер.Пауза & Надополнување.Уживајте во движење : Совршен за пред-тренингот на гориво или како поттик по велосипед, пливање, или покачување.Или попладне ужина на работа.Чувајте ги во фрижидер за оптимално текстура и вкус, но тоа е добро надвор од фрижидер, за период до пет дена.Да ти донесе од страна на Кујната, зграби-и-уживајте оброк решенија, prepped за она што е следно.Ужинка можете да се чувствувате добро во врска, направени со крем путер од кикиритки, unsweetened чоколадо чипови, ореви и семки за задоволување на криза.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ