.

.

Rayauto 10мм 1 до 2 Извор на Светлина Главата 12V ОД 1,5 W СТАН Bluetooth WiFi Телефон Контрола RGB Атмосфера LED Светло Извор Мотор Илуминатор за Страна Сјај Оптички Влакна

Rayauto 10мм 1 до 2 Извор на Светлина Главата 12V ОД 1,5 W СТАН Bluetooth WiFi Телефон Контрола RGB Атмосфера

DEN 1600.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Применливи мобилен телефон со оперативен систем : IOS верзија 6.0 или погоре, Andrews верзија 4.3, погоре; Конекција : Bluetooth 4.0 над врска;.Може да се постигне со далечински управувач за вклучување / исклучување на светлата, прилагодување на светлината на ламбата и спрејот, боја, температура, музика и аларм на владата.За 16 милиони бои, десетици на светлината се промени режимот.Контролорот е дизајниран за LED светло барови, модули и така натаму.По инсталирањето и прави соодветни прилагодувања.Оперативен температура : -20 ¡æ -60 ¡æ ; погонски напон : DC12 V-24 V.Излез канал : 4 CH / RGBW 3 CH / RGB далечински управувач растојание : внатрешна 8-12 метри.Поддржани јазици : според телефонот системот функционира.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ