.

.

Modway Вешт Современа Среден Век во Модерната Перформанси Сомот Тапациран Tufted Троседот во Сино Море

Modway Вешт Современа Среден Век во Модерната Перформанси Сомот Тапациран Tufted Троседот во Сино Море

DEN 2186.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Ткаенина.ЛУКСУЗЕН СТИЛ - Инспириран од средината на минатиот век, модерна и современа стилови, Вешти отелотворува доброто интрига со tufted дизајн и разгореа потпирачи за раце, што го прави трендовски ажурирање на дом или апартман.СОМОТ ТЕКСТИЛ - Тапациран во дамка-отпорни перформанси сомот, на Вешти каучот отелотворува шик изглед.Нејзината богата боја и luxe текстура му дава право на тоа прекрасен фокусна точка во дневната соба или во спалната соба.ПОДДРШКА УДОБНОСТ - троседот богат во стил и функција, Вешти брзо станува добро сакаше дневна место во вашиот дом со својот просторен длабочина, пространа низок профил, и густо поместена седиште.TUFTED ДИЗАЈН - Длабоко inset китки позајми самите да квадратен дизајн на Вешти.Секој tufted плоштадот обезбедува суптилни plumpness што открива репресирани, нежни сјај што го прави смел.СУПЕРИОРЕН ИЗГРАДБА - Изградена на издржи секојдневна употреба, овој цврсти, трајни акцент стол седи на врвот splayed црни борови дрва рамка со не-означување легура нога ракавите се заштити вашиот подови.Боја : Сино Море | Големина : Троседот.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ