.

.

SinuPulse Патник - Cordless Пулсирачки Синус Наводнување, Нос Исплакнете, Почиста & Олеснување Машина за Патување - Ублажување на Застој со Напредни Пулсот Плакнење Систем, ?

SinuPulse Патник - Cordless Пулсирачки Синус Наводнување, Нос Исплакнете, Почиста & Олеснување Машина за Патување

DEN 1271.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Синус олеснување во помалку од една минута со систем кој се вклопува во вашата рака.Лесен, компактен s совршен за мали простори и патување.Моќна алатка за одржување на јасна & здрава синусите.Sinu Pulse е #1 препорачува пулсирачки носната наводнување бренд.Клинички докажано и прифатени од страна на водечките здравствени професионалци, болници, универзитети и професионални спортски тимови и спортски тренери.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ