.

.

KAYCENTOP Тешки Петтата Kingpin Заклучување од Челик 5 Тркала Безбедност, Анти-Кражба Кралот Заклучување со Pin со Високо Видливи Црвено Претпазливост Ознака Голема Пречка ?

KAYCENTOP Тешки Петтата Kingpin Заклучување од Челик 5 Тркала Безбедност, Анти-Кражба Кралот Заклучување со

DEN 1324.80

Количина на стоки
Достапно на барање

ВИСОКО ниво на БЕЗБЕДНОСТ : На тешки кралот заклучување со pin запира кражба, а тоа е ангажирани, на тешки челик кодот покрива целата кралот pin за вкупно за безбедност.Светла црвена боја, има силна видливо предупредување.ЕДИНСТВЕНА ПЛОЧА ДИЗАЈН : Нашиот нов дизајн анти кражба kingpin заклучување со дополнителни челик за поголема безбедност од нормално дизајн.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : приколката за заклучување е направен од цврст челик цевки и плоча.На фалсификувани заклучување со pin е исклучително силна, и не може да биде отстранета без клуч за заклучување.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Притисни и Заклучување на kingpin заклучување, 2 чекори за да ги Собере на кралот pin во секунди и се чува безбедно и секогаш.ПРЕТПАЗЛИВОСТ ОЗНАКА : Нашиот нов дизајн анти кражба на 5-то тркала kingpin заклучување е со дополнителна претпазливост ознака со голема пречка за приколки Трактор Rv. [ Безбедноста на вашиот приколка со KAYCENTOP брави!].Заштитете го вашиот приколка со нашите нови подобрени 5 тркала кралот заклучување со pin.Подобрен дизајн за поголема сигурност, солидна високо квалитетен челик е невозможно да бидат уништени.Целосна месинг цилиндар со 2 копчиња.Поголема безбедност и светла за предупредување жолта боја се движи кражба за да полесно се налути. [ Спецификации ].Боја : Црвена.Материјал : челик. [ Пакетот вклучува ]. 2 x Клучеви. 1 x Заклучување. 1 × Настава.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ