.

.

Следете го Вашето Срце Оригинални Vegenaise, 32 оз

Следете го Вашето Срце Оригинални Vegenaise, 32 оз

DEN 1192.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Пакетот димензија на производот е за 3,9"L x 4"W x 6.6"H. пакетот тежината на производот е 2.7 килограми.Земја на потекло сад.Следете Го Вашето Срце.Следете го Вашето Срце оригинални vegenaise е вкусна и здрава мајонез алтернатива.Тоа е вегетаријанци, глутен-бесплатно, млечни производи-бесплатно, кошер и Не-ГМО, и тоа нема конзерванси или вештачки вкусови.Тој е направен од expeller-притисне canola масло, филтрирана вода, кафеав ориз сируп и други ароми.Сега можете да уживате во вистински мајонез вкус со овој јајце за слободни vegenaise.Насекаде ќе се користи mayo, vegenaise работи.Секоја тегла содржи 32 fl мл на vegenaise.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ