.

.

LC LICTOP 190mm/7.5 Инчен Дупка Видов со Тешки Арбор,Bi-Метал Дупка Видов Вежба Битови Непречено и Брзо Сечење за Да Cornhole Одбор Метал Пластика Fiberboard

LC LICTOP 190mm/7.5 Инчен Дупка Видов со Тешки Арбор,Bi-Метал Дупка Видов Вежба Битови Непречено и Брзо Сечење

DEN 2059.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Производот Содржи : 1 Сет 190mm/7.5" M42 Bi-Метал Дупка Видов w Долго Продолжување ; Боја : Зелена.Производ Материјал : Направен од M42 алуминиумски материјал, кој има подолг живот од други материјали.Висока цврстина, трајни и ' рѓа-доказ.Производ Големина : Сечење Дијаметар : 190mm/7.5"; Сечење на Длабочина : 32-милиметри / 1.3"; месо тело со Дијаметар : 10мм / 0.4"; Вкупна Должина на месо тело : 97mm / 3.8".Карактеристики на производот : Fast & Мазна Сечење : остри заби работ дизајн го прави сечење непречено и брзо.Пролетта на вежба е многу добар, бидејќи тоа автоматски ги симнува дискот надвор од видов по завршувањето на дупка.Производ Апликација : Погоден за пиштол вежби, клупа вежби, вертикална вежба притиска, итн.Широко се користи во плоча дупки, апарати за дрво, поцинкуван цевка, оган црево, пластика, гипс одбор и други отворање операции.Големина : Кол.190mm/7.5"w Тешки Арбор | Боја : Зелена.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ